- Pēc noklusējuma
- Produkta nosaukums A-Z
- Produkta nosaukums Z-A
- Cena no mazākās uz lielāko
- Cena no lielākās uz mazāko
- Atlaide %
- Pirktākie
Vēlmju saraksts
Atvainojiet, vēlmju saraksts ir paredzēts tikai reģistrētiem lietotājiem!
Salīdzināt produktus
Produktu salīdzināšanai varat pievienot ne vairāk kā 3 vienības. Atlasiet produktus, kurus vēlaties aizstāt.
- Plāksteri (104)
- Vate, marles un pārsēji (82)
- Cimdi (12)
- Brūču aprūpe un dezinfekcijas līdzekļi (60)
- Maskas (10)
- Zāļu kastītes un tablešu dalītāji (1)
- Pirmās palīdzības ziedes, geli, spreji (91)
- Sēnīšu infekcija (17)
- Koka špāteles, joda kociņi (3)
- Pretinsektu līdzekļi (32)
- Utis, gnīdas (2)
- Kārpas un varžacis (13)
- Klizmas, žņaugi, vaskadrānas, ausu aizbāžņi (16)
- Dezinfekcijas līdzekļi (7)
Brūču aprūpe un dezinfekcijas līdzekļi
Filtrēt
Atlaide %
Skats: 1 - 18 no 59
Skats: 1 - 18 no 59
Dezinfekcijas līdzekļi rokām un virsmām — svarīgi sabiedrotie ikdienā, kas var pasargāt no saslimšanas ar dažādām slimībām. Tie ir līdzekļi, kas tiek izmantoti ne tikai medicīnas iestādēs, lai novērstu patogēnu mikroorganismu izplatīšanos, bet arī mūsu ikdienā, lai ievērotu higiēnu vietās, kur nomazgāt rokas nav iespējams. Mūsu interneta aptiekas piedāvājumā — roku un virsmu dezinfekcijas līdzekļi, kā arī brūču dezinfekcijas līdzekļi, kas tīra, apstrādā un dezinficē nelielas brūces, nobrāzumus un ādas bojājumus.
Dezinfekcijas līdzekļi rokām un virsmām
Dezinfekcijas līdzekļi ir paredzēti dažādu baktēriju, mikrobu un vīrusu iznīcināšanai. Tos izmanto gan rokām, kad nav pieejamas ziepes un ūdens, gan arī dažādu virsmu dezinfekcijai. Populāra izvēle ir dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem, kā arī līdzekļi durvju rokturu, apģērba, mēbeļu dezinfekcijai. Tie ir pieejami dažādos veidos: šķīduma, gēla, aerosola, salvešu veidā.
Kā izvēlēties piemērotāko dezinficējošo līdzekli?
Ja vēlaties iegādāties antibakteriālu līdzekli, tad ieteicams pievērst uzmanību, kādus vīrusus, baktērijas šis līdzeklis var iznīcināt. Piemēram, roku dezinfekcijai ir daudz dezinficējošo līdzekļu, tomēr, lai apkarotu jauno koronavīrusu COVID-19, ieteicams lietot tikai tos, kuru izopropanola vai etilspirta saturs ir vismaz 60-80%. Šādi dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes efektīvi iznīcina mikroorganismus, palīdzot novērst saslimšanu ar dažādām slimībām, arī rota vīrusa un gripas epidēmijas laikā.
Tā kā dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes ir pieejami aerosola, gēla, šķīduma, salvešu veidā, tad to izvēle, protams, ir atkarīga no pircēja individuālajām vēlmēm un apstākļiem, kādos tie tiks izmantoti. Dezinficējošie šķīdumi vai želejas ir parocīgas nēsāšanai līdzi vai uzglabāšanai darba galda atvilktnē. Taču ne visiem cilvēkiem patīk “plēvītes” sajūta, ko var atstāt dezinfekcijas gēls, tāpēc tādā gadījumā var izvēlēties spirta salvetes vai aerosolu. Arī aktīvā dzīvesveida piekritējiem antibakteriālās salvetes ir parocīgs variants, jo ar tām var noslaucīt ne tikai rokas, bet arī dažādus priekšmetus — piemēram, trenažierus sporta zālē.
Daudzus var uztraukt fakts, ka dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes var pārlieku sausināt rokas, taču bieži vien dezinficējošie līdzekļi satur dažādas kopjošas un mitrinošas sastāvdaļas, kas palīdz cīnīties ar roku sausumu, piemēram, glicerīnu vai augu ēteriskās eļļas. BENU Aptiekā pieejami arī bagātīgi kopjoši roku krēmi sausai roku ādai.
Brūču dezinfekcijas līdzekļi — glābiņš nobrāzumu vai nelielu brūču gadījumā
Ne mazāk svarīga nozīmē mājas vai darba aptieciņā ir dezinficējošiem līdzekļiem brūcēm. Tie ir piemēroti:
- nelielām grieztām brūcēm;
- pēcoperācijas brūcēm;
- nobrāzumiem uz ādas;
- vieglu apdegumu (piemēram, saules) apstrādei;
- kukaiņu kodumu dezinficēšanai.
Akūtas brūces ir nepieciešams apstrādāt ar kādu no dezinfekcijas līdzekļu veidiem, piemēram, ar brūču gēlu vai brūču aerosolu. Netīrumi, mikroorganismi, kas atrodas nobrāzumos vai brūcēs, var traucēt normālu brūču dzīšanu un radīt komplikācijas, piemēram, infekciju. Tāpēc ikviena aptieciņā jābūt līdzeklim, kas to novērsīs. Iegādājies brūču dezinfekcijas līdzekļus mūsu interneta aptiekā!
Skatīt vairāk1. Kā pareizi lietot antiseptisku līdzekli?
Ar dezinficējošiem līdzekļiem ir rūpīgi jāapstrādā ne tikai roku āda, bet arī nagi. Dezinfekcijas procedūrai jāvelta vismaz 30 sekundes. Izmantojot šķīdumu vai želeju, produkts ir jāieberzē ādā, aerosola gadījumā — viegli jāizsmidzina tā, lai tas nenokļūtu acīs. Bieži vien noteikumi, kā lietojami dezinfekcijas līdzekļi rokām, tiek norādīti attiecīgā līdzekļa lietošanas instrukcijā.
2. Kādos gadījumos jāizmanto dezinfekcijas līdzekļi rokām?
Pirms un pēc uzturēšanās cilvēku pārpildītās vietās — veikalos, lielveikalos, dzelzceļa stacijā vai lidostā, pēc saskares ar bankomātu pogām, durvīm, kāpņu margām — vajadzētu dezinficēt rokas. Taču atcerieties, ka pārlieku bieža roku dezinfekcija var arī kaitēt, bojājot ādas virsējo slāni.
3. Vai var rasties alerģija, izmantojot antiseptisku līdzekli?
Dezinfekcijas līdzekļi uz spirta bāzes varētu izraisīt kairinājumu, ja āda ir ļoti jutīga vai pārlieku sausa, taču tie neveicina alerģiskā dermatīta rašanos. Ražotāji šādiem produktiem pievieno mitrinošus līdzekļus, vitamīnus un dažādas vielas, kas palīdz saglabāt ādas veselību. Svarīgi ir atcerēties lietot antiseptiskos līdzekļus saprātīgā daudzumā un pievērst pastiprinātu uzmanību roku ādas un nagu kopšanai.